Koncert dla beneficjentów PGE (foto)
Dziś wieczorem w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Skarżysku-Kamiennej po raz trzeci odbył się koncert zorganizowany dla beneficjentów PGE - Oddziału w Skarżysku-Kamiennej.
Zebranych gości powitał dyrektor generalny PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Skarżysku-Kamiennej - Wojciech Kurek. Następnie podziękowano za organizację całego przedsięwzięcia i wręczono kwiaty Dyrektor PSM Elżbiecie Rokicie, która po krótkim przemówieniu zaprosiła wszystkich do wysłuchania utworów w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli PSM.
Zebranych gości powitał dyrektor generalny PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Skarżysku-Kamiennej - Wojciech Kurek. Następnie podziękowano za organizację całego przedsięwzięcia i wręczono kwiaty Dyrektor PSM Elżbiecie Rokicie, która po krótkim przemówieniu zaprosiła wszystkich do wysłuchania utworów w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli PSM.








































D.Kiliszek, Foto: D.Kiliszek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.