Za dwa tygodnie pojedziemy nową "siódemką"
Już 7 kwietnia ma być skończona budowa 17-kilometrowego odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej S7 ze Skarżyska do Występy.
Warta 650 mln zł inwestycja miała się skończyć w połowie grudnia, ale główny wykonawca, firma Mota-Engil, poprosiła o przedłużenie terminu. - Liczę że tym razem terminu uda się go dotrzymać, choć oczywiście wszystko zależy od pogody. Bo jeśli jest za zimno nie można układać ostatniej warstwy asfaltu. Ale chcemy ją jak najszybciej dopuścić do ruchu - mówi Ewa Sayor, dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.



Warta 650 mln zł inwestycja miała się skończyć w połowie grudnia, ale główny wykonawca, firma Mota-Engil, poprosiła o przedłużenie terminu. - Liczę że tym razem terminu uda się go dotrzymać, choć oczywiście wszystko zależy od pogody. Bo jeśli jest za zimno nie można układać ostatniej warstwy asfaltu. Ale chcemy ją jak najszybciej dopuścić do ruchu - mówi Ewa Sayor, dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


marc















Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.