III edycja konkursu ekologicznego w ZSTM (foto)
Dzisiaj w Zespole Szkół Techniczno-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej już po raz trzeci pod patronatem Prezydenta Miasta zorganizowano międzyszkolny konkurs „Moda na zdrowie i ekologię".
Głównym celem dzisiejszego konkursu było pielęgnowanie postaw prozdrowotnych i popularyzowanie zagadnień związanych z ekologią, a także związanych z profilaktyką i ochroną zdrowego stylu życia. Kilkudziesięciu uczniów (z ZSTM i ze skarżyskich gimnazjów) rozwiązywało test. W czasie, gdy sprawdzano testy, odbyła się sesja popularno-naukowa, podczas której wszyscy przybyli mogli obejrzeć prezentacje dotyczące ciekawostek ekologicznych i ochrony środowiska (tę część poprowadzili uczniowie z Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych).
Później przyszła pora na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu (podamy je wkrótce) i wręczenie nagród zwycięzcom...




















KW Foto: M.Busiek
Głównym celem dzisiejszego konkursu było pielęgnowanie postaw prozdrowotnych i popularyzowanie zagadnień związanych z ekologią, a także związanych z profilaktyką i ochroną zdrowego stylu życia. Kilkudziesięciu uczniów (z ZSTM i ze skarżyskich gimnazjów) rozwiązywało test. W czasie, gdy sprawdzano testy, odbyła się sesja popularno-naukowa, podczas której wszyscy przybyli mogli obejrzeć prezentacje dotyczące ciekawostek ekologicznych i ochrony środowiska (tę część poprowadzili uczniowie z Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych).
Później przyszła pora na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu (podamy je wkrótce) i wręczenie nagród zwycięzcom...




















KW Foto: M.Busiek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.