Odpowie za włamania (foto)
Skarżyscy funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej podejrzewanego o włamanie do trzech samochodów. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj w nocy dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie w rejonie zaparkowanych samochodów na jednej z ulic w mieście. Na miejsce został skierowany patrol prewencji, na widok którego wskazany mężczyzna zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg za włamywaczem i chwile po tym zatrzymali go w rejonie rzeki Kamienna.
Jak się okazało 23-latek włamał się łącznie do trzech osobówek z których ukradł dwa radia samochodowe. Sprawca w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.
Minioną noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś będzie składał w tej sprawie wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.




Wczoraj w nocy dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie w rejonie zaparkowanych samochodów na jednej z ulic w mieście. Na miejsce został skierowany patrol prewencji, na widok którego wskazany mężczyzna zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg za włamywaczem i chwile po tym zatrzymali go w rejonie rzeki Kamienna.
Jak się okazało 23-latek włamał się łącznie do trzech osobówek z których ukradł dwa radia samochodowe. Sprawca w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.
Minioną noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś będzie składał w tej sprawie wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.















Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.