Komunikat MKS: Uwaga na zmiany związane z remontem ul. Słowackiego
Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kam. Sp. z o.o. informuje, że w związku z remontem i zamknięciem dla ruchu ul. Słowackiego od dnia 11 kwietnia 2011r. autobusy linii: 1, 4, 12, 13, 16, 18, 19, 22, 25, 26 kursować będą ul. Niepodległości – Krasińskiego.
Odjazdy autobusów z ul. Słowackiego przeniesione będą na przystanki ul. Niepodległości („LIDL”). Przystanki zlokalizowane przy Spółdzielni Mieszkaniowej i na ul. Okrzei (poczta) na czas remontu będą wyłączone z ruchu.
Odjazdy autobusów z ul. Słowackiego przeniesione będą na przystanki ul. Niepodległości („LIDL”). Przystanki zlokalizowane przy Spółdzielni Mieszkaniowej i na ul. Okrzei (poczta) na czas remontu będą wyłączone z ruchu.
Za ww. utrudnienia przepraszamy.
Dział Ruchu MKS














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.