Odsłonięto tablicę ku czci ofiar katastrofy pod Smoleńskiem (foto)
Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej odbyły uroczystości związane z rocznicą tragedii smoleńskiej i zbrodni katyńskiej. O 12:30 odprawiono mszę koncelebrowaną m.in. przez bp Edwarda Materskiego w intencji oficerów zamordowanych w Katyniu oraz ofiar katastrofy smoleńskiej.
Po nabożeństwie, w obecności władz miasta i powiatu, a także parlamentarzystów odsłonięta została tablica poświęcona ofiarom tragicznego lotu.









































KW Foto: M.Busiek
Po nabożeństwie, w obecności władz miasta i powiatu, a także parlamentarzystów odsłonięta została tablica poświęcona ofiarom tragicznego lotu.









































KW Foto: M.Busiek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.