Motoserce po raz pierwszy w Skarżysku (foto)
Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".
"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem" motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy, koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.






































{mospagebreak}






































{mospagebreak}







































{mospagebreak}










































































KW Foto: M.Busiek
Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".
"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana
przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów
Motocyklowych. Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony
Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem"
motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich
szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w
szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali
dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy,
koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.






































KW Foto: M.Busiek
Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".
"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana
przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów
Motocyklowych. Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony
Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem"
motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich
szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w
szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali
dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy,
koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.







































KW Foto: M.Busiek
Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".
"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana
przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów
Motocyklowych. Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony
Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem"
motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich
szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w
szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali
dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy,
koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.
Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.
Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)
Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.
Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.




































KW Foto: M.Busiek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.