Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Motoserce po raz pierwszy w Skarżysku (foto)

Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".

"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.  Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem" motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy, koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.

Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.

Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.

Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)

Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.

Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.


































KW Foto: M.Busiek
pierwsin.png
{mospagebreak}

Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".

"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.  Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem" motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy, koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.

Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.

Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.

Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)

Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.

Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.


































KW Foto: M.Busiek
pierwsin.png
{mospagebreak}

Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".

"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.  Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem" motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy, koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.

Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.

Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.

Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)

Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.

Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.


































KW Foto: M.Busiek
pierwsin.png
{mospagebreak}

Dzisiaj, po raz pierwszy w Skarżysku zorganizowana została zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Motoserce".

"Motoserce" to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.  Wsparcia w akcji motocyklistom udzielają Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. "Motosercem" motocykliści chcą zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i promować oddawanie krwi. Akcja "Motoserce" dedykowana jest w szczególności dzieciom (zazwyczaj krew zbierana jest dla szpitali dziecięcych), a zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji: pokazy, koncerty i liczne konkursy dla najmłodszych.

Nie inaczej było dzisiaj Skarżysku. Na oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego Road Runners MC Poland (South-East) zorganizował zbiórkę krwi w skarżyskim Centrum Krwiodawstwa i piknik motocyklowy przed MCK.

Podczas pikniku na mieszkańców naszego miasta czekało wiele atrakcji, m.in.: pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, pokazy policyjne, liczne konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych. Najmłodsi mogli skorzystać z licznych animacji dla dzieci, a starsi skosztować kiełbaski lub szaszłyka z grilla.

Równolegle do pikniku w skarżyskim terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa trwała zbiórka krwii. W ramach akcji krew oddało ( zebrano łącznie ponad ....)

Po raz kolejny Road Runnersi wzorowo zdali egzamin z wrażliwości na potrzeby innych, ale także z organizacji imprezy na poziomie nieosiągalnym dla wielu instytucji samorządowych - należą się im za to wielkie słowa uznania.

Patronat medialny nad akcją objął oczywiście portal skarzysko24.pl.































KW Foto: M.Busiek
pierwsin.png
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie