Wiosenny Marszobieg już 14.05 (foto+audio)
14 maja Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej zorganizuje kolejną już edycję marszobiegu. Tym razem do grona organizatorów Wiosennego Marszobiegu - Polska Biega dołączył Urząd Miasta (a także Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji i Miejskie Centrum Kultury).
Marszobiegi organizowane dotychczas przez powiat to jedne z najciekawszych imprez o charakterze
sportowym organizowane w naszym mieście. Mają na celu popularyzację
zdrowego stylu życia, kultury fizycznej, czynnego wypoczynku, integrację
środowiska ludzi aktywnych ruchowo oraz promocję powiatu i miasta. Poprzednie
edycje cieszyły się wyjątkową jak na nasze miasto popularnością, ich organizacja stała na najwyższym poziomie, a wszyscy uczestnicy
zwracali na wspaniałą atmosferę podczas kolejnych edycji imprezy.
W Wiosennym Marszobiegu mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu
na wiek. Uczestnicy marszobiegu będą mieli do wyboru dwie trasy - jedną o długości 4,5 km i drugą o długości 8 km (tereny leśne w okolicach Szczepanowa, Michałowa i Majkowa). Start: Droga do Majkowa (na końcu ul. 3-go Maja w prawo 300 m - za mostem). Meta: zakole Kamiennej w okolicy ruin IV Młyna.
Wśród osób biorących udział w Marszobiegu Wiosennym rozlosowane zostaną dwa rowery ufundowane przez firmę Wtórpol. Na zakończenie imprezy organizatorzy przygotowali jak zwykle spotkanie integracyjne .
Wśród osób biorących udział w Marszobiegu Wiosennym rozlosowane zostaną dwa rowery ufundowane przez firmę Wtórpol. Na zakończenie imprezy organizatorzy przygotowali jak zwykle spotkanie integracyjne .
Zgłoszenia do Wiosennego Marszobiegu przyjmowane są do
12.05.2011 w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki, pokój 403,
IV piętro lub telefonicznie pod numerem (41) 39 53 061.
Zbiórka i odbiór kart startowych: parking przed Starostwem (08:30-09:30), transport autokarami na miejsce startu. Organizatorzy zapewniają również powrót autokarem.

Starosta Michał Jędrys:








Zastępca Prezydenta - Grzegorz Małkus
Członek Zarządu Powiatu- Katarzyna Bilska

KW Foto:M.Busiek
Zbiórka i odbiór kart startowych: parking przed Starostwem (08:30-09:30), transport autokarami na miejsce startu. Organizatorzy zapewniają również powrót autokarem.
Starosta Michał Jędrys:
Zastępca Prezydenta - Grzegorz Małkus
Członek Zarządu Powiatu- Katarzyna Bilska
KW Foto:M.Busiek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.