Erbel najlepszy w Wojewódzkim Turnieju Koszykówki Chłopców Liceów Ogólnokształcących
.Reprezentacja I LO im.J.Słowackiego zajęła pierwsze miejsce w IX Wojewódzkim Turnieju Koszykówki Chłopców Liceów Ogólnokształcących o Puchar Dyrektora VI LO im.J.Słowackiego w Kielcach, który został rozegrany 4 kwietnia 2013.
O Puchar Dyrektora VI LO im.J.Słowackiego w Kielcach walczyło pięć drużyn II LO Kielce, II LO Starachowice, VI LO Kielce, Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 Kielce i I LO im.J.Słowackiego Skarżysko Kamienna.Drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym", mecz trwał 4x 7 minut.
Podopieczni Roberta Frączkiewicza w swoim pierwszym spotkaniu zmierzyli się z II LO z Kielc, spotkanie zakończyło się pewną wygraną Erbla 51:25, w drugim spotkaniu również pewnie pokonali II LO ze Starachowic 30:18, jeszcze wiekszą przewagę koszykarze I LO osiągnęli w trzecim spotkaniu w którym pokonali Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 z Kielc 53:10.
O tym, kto zdobędzie puchar dyrektora VI LO w IX Wojewódzkim Turnieju Koszykówki Chłopców Liceów Ogólnokształcących decydowało ostatnie spotkaniu turnieju w którym gospodrze zmierzyli się z I LO ze Skarżyska, spotkaine było bardzo zacięte o czym świadzcy fakt,że do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż dwóch dogrywek, ostatecznie zwyciężyli skarżyszczanie wygrywając 39:36.
I LO im.J.Słowackego: Dawid Walski,Marcin Lisowski,Bartosz Nowak,Arkadiusz Kumański,Michał Nowak,Dominik Dzik,Jan Łękawski,Błażej Odzimkowski,Paweł Bilski,Krystian Sitko. Opiekun:Robert Frączkiewicz
Michał Nowak zdobywając 44 punkty został najlepszym strzelcem turnieju, najlepszym obrońcą został wybrany Błażej Odzimkowski.
O Puchar Dyrektora VI LO im.J.Słowackiego w Kielcach walczyło pięć drużyn II LO Kielce, II LO Starachowice, VI LO Kielce, Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 Kielce i I LO im.J.Słowackiego Skarżysko Kamienna.Drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym", mecz trwał 4x 7 minut.
Podopieczni Roberta Frączkiewicza w swoim pierwszym spotkaniu zmierzyli się z II LO z Kielc, spotkanie zakończyło się pewną wygraną Erbla 51:25, w drugim spotkaniu również pewnie pokonali II LO ze Starachowic 30:18, jeszcze wiekszą przewagę koszykarze I LO osiągnęli w trzecim spotkaniu w którym pokonali Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 z Kielc 53:10.
O tym, kto zdobędzie puchar dyrektora VI LO w IX Wojewódzkim Turnieju Koszykówki Chłopców Liceów Ogólnokształcących decydowało ostatnie spotkaniu turnieju w którym gospodrze zmierzyli się z I LO ze Skarżyska, spotkaine było bardzo zacięte o czym świadzcy fakt,że do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż dwóch dogrywek, ostatecznie zwyciężyli skarżyszczanie wygrywając 39:36.
I LO im.J.Słowackego: Dawid Walski,Marcin Lisowski,Bartosz Nowak,Arkadiusz Kumański,Michał Nowak,Dominik Dzik,Jan Łękawski,Błażej Odzimkowski,Paweł Bilski,Krystian Sitko. Opiekun:Robert Frączkiewicz
Michał Nowak zdobywając 44 punkty został najlepszym strzelcem turnieju, najlepszym obrońcą został wybrany Błażej Odzimkowski.
Wyniki turnieju
| NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
| 1 | VI LO Kielce |
48:11 | ZSE Nr 1 Kielce |
| 2 | II LO Kielce |
25:51 | I LO Skarżysko |
| 3 | II LO Starachowice |
35:47 | VI LO Kielce |
| 4 | ZSE Nr 1 Kielce |
26:34 | II LO Kielce |
| 5 | I LO Skarżysko |
30:18 | II LO Starachowice |
| 6 | VI LO Kielce |
55:20 | II LO Kielce |
| 7 | ZSE Nr 1 Kielce |
19:41 | II LO Starachowice |
| 8 | ZSE Nr 1 Kielce |
10:53 | I LO Skarżysko |
| 9 | II LO Starachowice |
33:24 | II LO Kielce |
| 10 | VI LO Kielce |
36:39 | I LO Skarżysko |
|
Lp.
|
Zespół
|
|
1.
|
I LO Skarżysko Kamienna
|
|
2.
|
VI LO Kielce
|
|
3.
|
II LO Starachowice
|
|
4.
|
II LO Kielce
|
|
5.
|
ZSE Nr 1 Kielce
|
ZB,Foto:Zbyszek Biber

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.