Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt

. W środę 16 października w hali sportowej I LO im.J.Słowackiego odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt, turniej rozegrano w ramach Współzawodnictwa Sportowego. Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna gospodarzy I LO im.J.Słowackiego.

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt w Piłce Koszykowej odbyły się w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Skarżyskiego , którego  organizatorem jest Wydział Edukacji,Kultury,Sportu i Turystyki  Starostwa Powiatowego, koordynatorem rozgrywek jest Tomasz Gospodarczyk.

W mistrzostwach wzięło udział pięć  drużyn : I LO im.J.Słowackiego, II LO im.A.Mickiewicza, III LO im.S.Staszica, Zespół Szkół Ekonomicznych i Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych. Drużyny grały systemem "każdy z każdym", spotkania sędziował Mirosław Taras.

Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja I LO im. J.Słowackiego, która wygrała wszystkie spotkania pokonując II LO 24:10, Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych 18:12, Zespół Szkół Ekonomicznych 16:12 i III LO 36:10.

Drugie miejsce zająła reprezentacja II LO im.A.Mickiewicza, która odniosła trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Na trzecim miejscu podium uplasowały się zawodniczki Zespołu Szkół Ekonomicznych. 

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Anna Szczykutowicz z I LO.

Wyniki Turnieju
NR DRUŻYNA Wynik DRUŻYNA
1 II LO im.A.Mickiewicza
24:5
III LO im.S.Staszica
2 Zespół Szkół Ekonomicznych
11:2
Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych
3 II LO im.A.Mickiewicza 10:24 I LO im.J.Słowackiego
4 III LO im.S.Staszica 1:24
Zespół Szkół Ekonomicznych
5 I LO im.J.Słowackiego 18:12
Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych
6 II LO im.A.Mickiewicza 21:11
Zespół Szkół Ekonomicznych
7 III LO im.S.Staszica 12:18
Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych
8
II LO im.A.Mickiewicza 32:9
Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych
9
Zespół Szkół Ekonomicznych 12:16
I LO im.J.Słowackiego
10
III LO im.S.Staszica 10:36
I LO im.J.Słowackiego













































































Z.Biber, Foto:Zbyszek Biber

pierwsin
{fcomments}
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie