V Turniej Siatkówki Dziewcząt GALA CUP 2011 (foto)
W sobotę w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano V Turniej Siatkówki Dziewcząt Gala Cup 2011. Organizatorem zawodów był Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, Starostwo Powiatowe oraz Klub MKS Gala Skarżysko-Kamienna. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: Juniorki oraz Młodziczki i przebiegł w bardzo dobrej atmosferze, przy bardzo wysokim poziomie rozgrywek.
Pierwsze miejsce w kategorii juniorek wywalczyły siatkarki MUKS Piątka Sandomierz, drugie miejsce przypadło siatkarom MKS Gali, a trzecie miejsce zajęły zawodniczki UKS 33 Radom.
W kategorii młodziczek triumfowały zawodniczki MKS Gala, które w klasyfikacji końcowej wyprzedziły MKS Jedynka Ostrowiec Św oraz MUKS Piątka I Sandomierz
Wszystkie zespoły otrzymały świąteczne słodycze, dyplomy a trzy pierwsze w każdej kategorii – także puchary. Organizatorzy składają podziękowania wszystkim rodzicom, którzy dopingowali zawodniczki Gali w tym turnieju.






























JUNIORKI- klasyfikacja
1. MUKS Piątka Sandomierz
2. MKS Gala Skarżysko-Kam.
3. UKS 33 Radom
4. UKS Solec n/Wisłą
MKS Gala Skarżysko-Kam (juniorki)
Skład: Wiktoria Franczyk (nr 9) , Dominika Korus ( nr 19), Sylwia Kalwat (nr 4), Paula Derlatka (nr 6), Martyna Sławińska (nr 3), Weronika Zawadzka (nr 12) , Magdalena Sułek ( nr 1) , Marta Dudzińska ( nr 5), Kinga Darlatka ( nr 11), Ada Witkowska ( nr 8), Aleksandra Ciesielska( nr 10), Karolina Bilska ( nr 7), Aneta Tomkowska ( nr 2),
Trener: Piotr Nowak
Młodziczki – klasyfikacja
1. MKS GALA Skarżysko-Kam.
2. MKS Jedynka Ostrowiec Św.
3. MUKS Piątka I Sandomierz
4. MUKS Piątka II Sandomierz
MKS Gala Skarżysko-Kam (młodziczki)
Skład: Patrycja Siadaczko ( nr 9), Aleksandra Kubicka (nr 10), Agnieszka Mosiołek (nr 1) , Paulina Kłuś (nr 11), Martyna Cichosz ( nr 3), Magda Kowalska ( nr 2), Dominika Nowak ( nr 7), Natalia Chruścińska ( nr 4), Agata Miernik ( nr 6), Aleksandra Piętak ( nr 8)
Trener Grzegorz Jaszewski
MB, KB, Foto: Mariusz Busiek
Pierwsze miejsce w kategorii juniorek wywalczyły siatkarki MUKS Piątka Sandomierz, drugie miejsce przypadło siatkarom MKS Gali, a trzecie miejsce zajęły zawodniczki UKS 33 Radom.
W kategorii młodziczek triumfowały zawodniczki MKS Gala, które w klasyfikacji końcowej wyprzedziły MKS Jedynka Ostrowiec Św oraz MUKS Piątka I Sandomierz
Wszystkie zespoły otrzymały świąteczne słodycze, dyplomy a trzy pierwsze w każdej kategorii – także puchary. Organizatorzy składają podziękowania wszystkim rodzicom, którzy dopingowali zawodniczki Gali w tym turnieju.






























| Wyniki spotkań juniorek | |||
|
1
|
MKS Gala
|
2:1 (25:14, 18:25, 15:11)
|
UKS 33 Radom
|
|
2
|
MUKS Piątka Sandomierz
|
2:0 (25:11, 25:21)
|
UKS Solec
|
|
3
|
UKS Solec
|
2:0 ( 25:10,25:12)
|
MKS Gala
|
|
4
|
UKS 33 Radom
|
1:2 ( 27:25, 13:25, 7:15)
|
MUKS Piątka Sandomierz
|
|
5
|
MUKS Piątka Sandomierz
|
2:1 ( 17:25, 26:24, 15:11)
|
MKS Gala
|
|
6
|
UKS Solec
|
0:2 (24:26, 23:25)
|
UKS 33 Radom
|
JUNIORKI- klasyfikacja
1. MUKS Piątka Sandomierz
2. MKS Gala Skarżysko-Kam.
3. UKS 33 Radom
4. UKS Solec n/Wisłą
MKS Gala Skarżysko-Kam (juniorki)
Skład: Wiktoria Franczyk (nr 9) , Dominika Korus ( nr 19), Sylwia Kalwat (nr 4), Paula Derlatka (nr 6), Martyna Sławińska (nr 3), Weronika Zawadzka (nr 12) , Magdalena Sułek ( nr 1) , Marta Dudzińska ( nr 5), Kinga Darlatka ( nr 11), Ada Witkowska ( nr 8), Aleksandra Ciesielska( nr 10), Karolina Bilska ( nr 7), Aneta Tomkowska ( nr 2),
Trener: Piotr Nowak
| Wyniki spotkań młodziczek |
|||
|
1
|
MKS Gala
|
2:0 (25:23, 25:19)
|
MUKS Jedynka Ostrowiec Św
|
|
2
|
MUKS Piątka I Sandomierz
|
2:0 (25:7, 25:13)
|
MUKS Piątka II Sandomierz
|
|
3
|
MUKS Piątka I Sandomierz
|
1:2 ( 23:25, 25:20, 8:15)
|
MKS Gala
|
|
4
|
MUKS Piątka II Sandomierz
|
0:2 (10:25, 7:25)
|
MUKS Jedynka Ostrowiec Św.
|
|
5
|
MUKS Piątka II Sandomierz
|
0:2 (18:25, 6:25)
|
MKS Gala
|
|
6
|
MUKS Jedynka Ostrowiec Św.
|
2:0 ( 25:17, 25:16)
|
MUKS Piątka I Sandomierz
|
Młodziczki – klasyfikacja
1. MKS GALA Skarżysko-Kam.
2. MKS Jedynka Ostrowiec Św.
3. MUKS Piątka I Sandomierz
4. MUKS Piątka II Sandomierz
MKS Gala Skarżysko-Kam (młodziczki)
Skład: Patrycja Siadaczko ( nr 9), Aleksandra Kubicka (nr 10), Agnieszka Mosiołek (nr 1) , Paulina Kłuś (nr 11), Martyna Cichosz ( nr 3), Magda Kowalska ( nr 2), Dominika Nowak ( nr 7), Natalia Chruścińska ( nr 4), Agata Miernik ( nr 6), Aleksandra Piętak ( nr 8)
Trener Grzegorz Jaszewski
MB, KB, Foto: Mariusz Busiek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.