Mateusz Fryc ponownie zagra w Granacie
Mateusz Fryc-najskuteczniejszy zawodnik skarżyskiego Granatu w ostatnich
latach, ponownie reprezentować będzie barwy naszego klubu. Jak
poinformował nas trener Granatu Skarżysko- Ireneusz Pietrzykowski Fryc
zagra w rundzie wiosennej w naszym zespole
Piłkarz, podpisał umowę, która obowiązywać będzie przez pół roku.
Przypomnijmy poprzednim klubem Mateusza był zespół ligi cypryjskiej: AS
Othéllos Athiénou do którego Fryc trafił właśnie z naszego klubu.
To bardzo dobra wiadomość dla naszych kibiców, którzy w
ostatnim czasie narzekali na brak klasowego napastnika. Niewątpliwie
Mateusz do takich zawodników się zalicza.
W barwach Granatu 25-letni zawodnik strzelił 15 bramek przyczyniając się tym samym do awansu naszego zespołu do trzeciej ligi.
W barwach Granatu 25-letni zawodnik strzelił 15 bramek przyczyniając się tym samym do awansu naszego zespołu do trzeciej ligi.





M.Busiek,Foto:Mariusz Busiek














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.