Skarżyszczanin wystąpi w programie "Jaka to melodia?"
Jego przygoda z programem "Jaka to melodia?" zaczęła się na początku 2013 roku. Tak jak w większości teleturniejów tak i w przypadku tego programu Brajan wystartował w castingu podczas, którego musiał wykazać się nie tylko wiedzą muzyczną, ale również osobowością i opanowaniem. Gdy zaczynał przygodę z programem na siedem piosenek puszczanych na castingu odgadł tylko dwie. Tydzień później otrzymał telefon od producenta programu z zaproszeniem na nagranie...
Program rządzi się swoimi prawami, utwory, które odgadują uczestnicy, to własne interpretacje producentów "Jakiej to melodii"- często nieco różniące się od albumowych oryginalnych brzmień, dlatego trzeba nagrywać każdy odcinek, a później aranżacje są cięte i odpowiednio nazywane. W ten sposób powstaje baza utworów, których uczestnicy programu uczą się na pamięć. Oprócz dobrej pamięci trzeba mieć dobry słuch,aby potrafić rozpoznać utwór danego artysty po ułamku sekundy.
2 marca o godzinie 17.25 w TVP 1 zostanie wyemitowany siódmy odcinek, w którym zobaczymy skarżyszczanina Brajana Bańkowskiego. Czy wystąpi w kolejnych? Tego na razie nie może zdradzać, bo obowiązuje go stosowna umowa z producentem programu. Nagranie miało miejsce 19 stycznia 2016 roku
Brajan Bańkowski obecnie mieszka w Warszawie i studiuje w tamtejszej Akademii Obrony Narodowej.
Brajan Bańkowski w poprzednich programach:
Brajan Bańkowski w poprzednich programach:














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.