Sukces uczniów PSM na V Starachowickim Konkursie Gitarowym
Jury doceniło występ każdej z reprezentantek skarżyskiej szkoły muzycznej. Kinga Fijewska zdobyła wyróżnienie w grupie V najstarszej, Blanka Figarska i Kornelia Salwerowicz zajęły III miejsca w swoich grupach, natomiast Emilia Gadecka zdobyła I miejsce w grupie III.
Na deser dla wszystkich uczestników konkursu zagrał Piotr Krępeć - gitarzysta akustyczny fingerstyle. Były wspaniałe emocje....
Gratulujemy owocnego wyjazdu i zachęcamy do dalszej wytrwałej pracy z instrumentem.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.