11 par świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
"Złote Gody" to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, szacunku i zrozumienia do zbudowania trwałej rodziny.
W sali Patio Miejskiego Centrum Kultury odbyła się uroczystość Jubileuszu 50–lecia pożycia małżeńskiego. Odznaczenia otrzymało 11 par.
Przed jubilatami wystąpiły dzieci z prywatnego przedszkola w Skarżysku. Po występach artystycznych kierownik Urzędu Stanu Cywilnego i Prezydent Miasta złożyli wszystkim jubilatom życzenia oraz gratulacje za długoletnie pożycie małżeńskie.
Oto lista par, które w piątek otrzymały medale:
1. Halina i Tadeusz Mirek
2. Zofia i Otton Maj
3. Jadwiga i Lech Lisowscy
4. Krystyna i Jerzy Kozieja
5. Wiesława i Andrzej Kępa
6. Bożenna i Jan Knapczyk
7. Wanda i Waldemar Franczyk
8. Małgorzata i Marian Wolscy
9. Alicja i Andrzej Spółczyńscy
10. Hanna i Wiesław Ładak
11. Wiesława i Edward Cieloch
Z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego wszystkim jubilatom redakcja Portalu Skarzysko24.pl składa najserdeczniejsze życzenia.










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.