Rodzinny Piknik Integracyjny "Wyspa Szczęścia" w SOSW nr 2
Celem Rodzinnego Pikniku była integracja i edukacja wychowanków oraz ich rodziców poprzez ukierunkowaną zabawę i wspólnie spędzony czas. Stowarzyszenie PRAXIS zrealizowało to wydarzenie z pomocą dyrekcji, nauczycieli, wychowawców i pracowników SOSW nr 2 oraz rodziców. Inicjatywa przyniosła wiele pozytywnych efektów w zakresie socjalizacji wychowanków, była doskonałą okazję do wymiany poglądów, dzielenia się troskami i wspólnego szukania rozwiązań wśród rodziców.
Dla uczestników Pikniku zorganizowane zostały kąciki tematyczne m.in. edukacyjne, zabawy i uśmiechu (zabawy z chustą animacyjną, zabawy w pociąg, przeciąganie liny, skoki przez skakankę, szaleństwo na dmuchanym wesołym miasteczku), hipoterapii ( przejażdżka na koniu, pielęgnacja i karmienie konia), magiczny (magiczne buzie, śmieszne fryzury, wróżenie z kart), plastyczny (wspólne prace plastyczne rodziców i dzieci), kulinarny (wypieki przygotowane przez rodziców), komunikacji (warsztaty dla rodziców, rodzeństwa, wolontariuszy). W programie imprezy znalazł się również występ Koła Terapii Ruchowej oraz "Małego S.I.E".









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.