Zmodernizują fragment al. Piłsudskiego
Porozumienie wypracowane między powiatem i Budimex S.A. zakłada, że - w zamian za korzystanie z dróg powiatowych podczas budowy S7 - po zakończeniu budowy odcinka drogi ekspresowej spółka (oprócz wykonania 70m wjazdów w al. Piłsudskiego) wykona dodatkowo modernizację nawierzchni ok. 900 m południowej jezdni al. Piłsudskiego (do skrzyżowania z ul. Krasińskiego).
Modernizacja nawierzchni będzie polegała na wykonaniu frezowania starej i ułożeniu nowej nawierzchni.

Modernizacja nawierzchni będzie polegała na wykonaniu frezowania starej i ułożeniu nowej nawierzchni.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.