Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

„Chodźmy razem do kina”- filmowy koncert zespołu Zdrowo Zakręceni

W środowy wieczór, 20 listopada, sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej wypełniła się wspaniałą publicznością, a wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu „Chodźmy razem do kina”. Na scenie zaprezentowali się Zdrowo Zakręceni, tancerze grupy „Angels” ze Szkoły Podstawowej nr 13 oraz zespół taneczny „Salsa” z MCK, dostarczając publiczności prawdziwej filmowej uczty artystycznej.

Wieczór otworzył pokaz taneczny, który wprowadził widzów w magiczny klimat znanych filmowych produkcji. Z głośników zabrzmiały niezapomniane utwory, takie jak „Halo Szpicbródka”, „Love Story”, „Rocky”, czy „Robin Hood, książę złodziei”. Zespół Zdrowo Zakręceni w nowatorski sposób zinterpretował muzyczne hity, wplatając w nie autorskie teksty autorstwa Donaty Gibaszewskiej, Agaty Szlęk-Sitkiewicz i Agaty Jędrychowskiej-Ruch. Nowym spektakl muzyczny Zdrowo Zakręconych odbył się w reżyserii Agaty Szlęk-Sitkiewicz.

Publiczność zachwyciły barwne kostiumy i pełne energii choreografie. Grupa „Angels”, prowadzona przez Edytę Pukowską, urzekła swoją lekkością i młodzieńczą pasją. Z kolei tancerze z zespołu „Salsa”, pod kierunkiem Marka Bilskiego, wnieśli na scenę ognisty temperament i niezwykłą precyzję ruchów. Na Dziki Zachód widzów przenieśli Jacek Pastuszko i Mariusz  Borowiec z zespołu Cztery Stuny Świata.

Widowisko to nie tylko muzyka, ale także wciągające scenki ilustracyjne, które przenosiły widzów w świat znanych filmów. Zebraliśmy nenufary jak w „Nocach i dniach”, poczuliśmy miłosne uniesienia z „Love Story”, a na koniec wszyscy kibicowali zmaganiom na ringu, jak w kultowym „Rockym”.

Koncert zakończył się gromkimi brawami, a publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco. Jak podkreślali widzowie, wydarzenie było prawdziwą podróżą przez filmowe hity, a zarazem pokazem niezwykłego talentu młodych artystów ze Skarżyska-Kamiennej.

To był wieczór pełen wzruszeń, śmiechu i pięknych wspomnień – organizatorzy koncertu „Chodźmy razem do kina” mogą być dumni z tak udanego wydarzenia. Już teraz czekamy na kolejne widowiska w MCK!

010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie