Konkurs plastyczny w OSW Nr 1 (foto)
Wczoraj w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Skarżysku-Kamiennej odbył się wojewódzki konkurs plastyczny pt „ Świętokrzyskie Skarby Przyrody”. W konkursie mogli wziąć udział wychowankowie ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z terenu powiatu jak (choć nie tylko).
Celem konkursu plastycznego było zainteresowanie młodych artystów problemami ochrony środowiska oraz rozwijanie wrażliwości i podziwu na piękno Świętokrzyskich Skarbów Przyrody. Wychowankowie mogli przesłać rożne prace plastyczne, które prezentowały w sposób plastyczny miejsca, godne podziwu i zwiedzenia. Na wystawie znalazły się obrazy przedstawiające „Jaskinię Raj”, „ Gołoborze”, „ Dąb Bartek” oraz piękne krajobrazy świętokrzyskiej przyrody. Wychowankowie z różnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, Zespołu Placówek dla Niepełnosprawnych Ruchowo, a także z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Skarżysku-Kamiennej podczas konkursu plastycznego wsłuchiwali się w wizualizację dźwięków przyrody wraz z odgłosami ptaków i tworzyli plastyczny obraz lasu.
Prace oceniane były przez jury , którego przewodniczącym był przedstawiciel nadleśnictwa w Skarżysku-Kamiennej Pan Jan Harabin. Podczas konkursu wychowankowie wysłuchali prelekcji przedstawiciela Nadleśnictwa na temat Świętokrzyskich Skarbów Przyrody.
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody i okolicznościowe dyplomy. Konkurs ten nie tylko rozwijał plastycznie zdolności młodych artystów ale również przyczynił się do uwrażliwienia młodych ludzi na piękno naszego regionu.


Celem konkursu plastycznego było zainteresowanie młodych artystów problemami ochrony środowiska oraz rozwijanie wrażliwości i podziwu na piękno Świętokrzyskich Skarbów Przyrody. Wychowankowie mogli przesłać rożne prace plastyczne, które prezentowały w sposób plastyczny miejsca, godne podziwu i zwiedzenia. Na wystawie znalazły się obrazy przedstawiające „Jaskinię Raj”, „ Gołoborze”, „ Dąb Bartek” oraz piękne krajobrazy świętokrzyskiej przyrody. Wychowankowie z różnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, Zespołu Placówek dla Niepełnosprawnych Ruchowo, a także z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Skarżysku-Kamiennej podczas konkursu plastycznego wsłuchiwali się w wizualizację dźwięków przyrody wraz z odgłosami ptaków i tworzyli plastyczny obraz lasu.
Prace oceniane były przez jury , którego przewodniczącym był przedstawiciel nadleśnictwa w Skarżysku-Kamiennej Pan Jan Harabin. Podczas konkursu wychowankowie wysłuchali prelekcji przedstawiciela Nadleśnictwa na temat Świętokrzyskich Skarbów Przyrody.
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody i okolicznościowe dyplomy. Konkurs ten nie tylko rozwijał plastycznie zdolności młodych artystów ale również przyczynił się do uwrażliwienia młodych ludzi na piękno naszego regionu.




OSW1








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.