Rahim zagrał w Semaforze(foto)
W piątek w klubie muzycznym ,,Semafor" w Skarżysku odbyła się kolejna impreza w klimatach rap i hip-hop. Niestety tym razem publiczność nie dopisała, a szkoda, bo do Skarżyska przyjechał Rahim czyli Sebastian Salbert– polski artysta i producent hip-hopowy z Mikołowa promujący swój najnowszy solowy album ,,Podróże po amplitudzie".
Zanim jednak na scenie pojawił się Rahim publiczność miała okazję wysłuchać supportów: Moka-T, Herodsky,Puma i Fabek,oraz Rotek i Oiks. Ponadto usłyszeliśmy specjalistów od beatboxu Minixa i Sota. Nie zabrakło występu chłopaków z Efektu Wujka Karola. After party poprowadził DJ Ramone. Wraz z Rahimem na scenie pojawił się DJ Bambus obsługujący koncerty Rahima.
Zanim jednak na scenie pojawił się Rahim publiczność miała okazję wysłuchać supportów: Moka-T, Herodsky,Puma i Fabek,oraz Rotek i Oiks. Ponadto usłyszeliśmy specjalistów od beatboxu Minixa i Sota. Nie zabrakło występu chłopaków z Efektu Wujka Karola. After party poprowadził DJ Ramone. Wraz z Rahimem na scenie pojawił się DJ Bambus obsługujący koncerty Rahima.






























MB, Foto:M.Busiek. D.Barański (ulotnechwile.wordpress.com)









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.