Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Farben Lehre zagrał w Semaforze (foto)

W piątek w klubie muzycznym Semafor w Skarżysku wystąpił punk-rockowy zespół Farben Lehre. Podczas koncertu można było usłyszeć najbardziej znane utwory zespołu między innymi "Matura" czy też utwór "Kwiaty".

Ten punkowy zespół powstał w 1986 roku,a założycielami byli Wojciech Wojda oraz Marek Knap. Zespół na na swoim koncie liczne występy w Europie. W dorobku artystycznym zespołu znajduje się 18 krążków. W swojej długiej historii grupa pojawiała się na jednej scenie z takimi wykonawcami jak The Exploited, Die Toten Hosen, G.B.H., UK Subs, Vibrators, Oi Polloi, Paranoid Visions, Dritte Wahl, Rasta Knast, Ine Kafe czy Smola a Hrušky.

Wczorajszy koncert był jednym z wielu na długiej trasie koncertowej zespołu. Publiczność świetnie się bawiła, co widać na zamieszczonych zdjęciach.


























MB, pl.wikipedia.org, Foto: Albert Gula
pierwsin.png
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie