II Finałowy Turniej Młodzików o Mistrzostwo woj.świętokrzyskiego w Siatkówce
. W niedzielę 12 stycznia w Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku odbył się II Finałowy Turniej Młodzików o Mistrzostwo woj.świętokrzyskiego w Siatkówce, w turnieju zagrali STS-SOS Skarżysko, MKS Czarni Połaniec i DMKS Plas Kielce.
Młodzi siatkarze STS-u-SOS Skarżysko po rozegranych dwóch turniejach finałowych mistrzostw woj. świętokrzyskiego młodzików zapewnili już sobie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, choć zawodnicy STS-u rozegrają jeszcze jeden turniej w Połańcu, który odbędzie się 23 stycznia 2014
W niedzielę 12 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku - Kamiennej rozegrano drugi turniej, w którym zagrali STS- SOS Skarżysko, MKS Czarni Połaniec i DMKS Plas Kielce.
W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Grzegorza Wierzbowicza zagrali z MKS Czarni Połaniec, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0 (25:14,25:20), w drugim spotkaniu MKS Czarni Połaniec przegrali z DMKS Plas Kielce 0:2 (24:26,12:25). W trzecim meczu STS Skarżysko zmierzył się z Plasem Kielce, po bardzo dobrym spotkaniu, które stało na wysokim poziomie Plas pokonał STS-SOS 2:0 (27:25,25:20)
Skład STS-SOS Skarżysko: Sebastian Piętak, Patryk Gnat, Maciej Pietras, Karol Szcześniak, Michał Synowiec, Mateusz Brzózka, Dominik Wanko, Tomasz Staszałek, Radosław Spadło, Jan Dziewięcki.Trener: Grzegorz Wierzbowicz
Wyniki I turnieju
Młodzi siatkarze STS-u-SOS Skarżysko po rozegranych dwóch turniejach finałowych mistrzostw woj. świętokrzyskiego młodzików zapewnili już sobie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, choć zawodnicy STS-u rozegrają jeszcze jeden turniej w Połańcu, który odbędzie się 23 stycznia 2014
W niedzielę 12 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku - Kamiennej rozegrano drugi turniej, w którym zagrali STS- SOS Skarżysko, MKS Czarni Połaniec i DMKS Plas Kielce.
W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Grzegorza Wierzbowicza zagrali z MKS Czarni Połaniec, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0 (25:14,25:20), w drugim spotkaniu MKS Czarni Połaniec przegrali z DMKS Plas Kielce 0:2 (24:26,12:25). W trzecim meczu STS Skarżysko zmierzył się z Plasem Kielce, po bardzo dobrym spotkaniu, które stało na wysokim poziomie Plas pokonał STS-SOS 2:0 (27:25,25:20)
Skład STS-SOS Skarżysko: Sebastian Piętak, Patryk Gnat, Maciej Pietras, Karol Szcześniak, Michał Synowiec, Mateusz Brzózka, Dominik Wanko, Tomasz Staszałek, Radosław Spadło, Jan Dziewięcki.Trener: Grzegorz Wierzbowicz
| Wyniki I turnieju |
||
| ULKS Stopnica | 0:2 (10:25, 10:25,) | DMKS Plas Kielce |
| DMKS Plas Kielce | 2:1 (8:25, 25:23, 15:12) | STS-SOS Skarżysko |
| STS-SOS Skarżysko | 2:0 (25:8, 25:9) | ULKS Stopnica |
| Wyniki II turnieju |
||
| STS-SOS Skarżysko | 2:0 (25:14, 25:20) | MKS Czarni Połaniec |
| MKS Czarni Połaniec | 0:2 (24:26, 12:25 | DMKS Plas Kielce |
| DMKS Plas Kielce | 2:0 (27:25, 25:20) | STS-SOS Skarżysko |
Tabela po 2 turniejach
| Lp. |
Zespół |
Mecze | Sety |
Punkty |
Małe Punkty |
|
1.
|
DMKS Plas Kielce | 4 | 8-1 | 8 | 201-161 |
|
2.
|
STS-SOS Skarżysko | 4 | 5-4 | 6 | 205-151 |
|
3.
|
MKS Czarni Połaniec | 2 | 0-4 | 2 | 70-101 |
|
4.
|
ULKS Stopnica | 2 | 0-4 | 2 | 37-100 |
Z.Biber. Foto: Zbyszek Biber

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.