Dana Gameb w finale wojewódzkim świętokrzyskiej ligi LZS
. W dniu 12.01. 2014 r w Stopnicy drużyna Dana Gameb Skarżysko Kościelne zainaugurowała rozgrywki w świętokrzyskiej lidze LZS organizowanej przez ŚZ LZS w Kielcach .
Do rywalizacji w tym sezonie przystąpiło 7 zespołów podzielonych na dwie grupy rozgrywkowe . Siatkarki ze Skarżyska trafiły do grupy z ULKS STOPNICA oraz LZS Połaniec . W drugiej grupie znalazły się zespoły Fałkowa ,Kluczewska, Woli Morawieckiej oraz Przedbórza . W rozegranych dwóch turniejach w dniu 12.01.2014r w Stopnicy Dana Gameb wygrała wszystkie cztery mecze jakie miała do rozegrania.
Zespół zagrał w składzie Drabik Martyna Staniszewska Paulina , Grzymała Roksana , Michalska Joanna , Kalwat Sylwia , Grzyb Klaudia Sołtysik Beata ,Siadaczko Patrycja Żak Sandra i Magda Marcinkowska która już w pierwszym meczu nabawiła się kontuzji nadgarstka co nieco pokrzyżowało ustawienie zespołu na dalsze mecze . Dziewczyny rozegrały mecze praktycznie na dwie szóstki. Z konieczności ( kontuzja Magdy Marcinkowskiej i nieobecność drugiej rozgrywającej Leny Nowak ) grę zespołu poprowadziła Staniszewska Paulina.
We wszystkich meczach widać było zaangażowanie wszystkich naszych zawodniczek czego efektem były zwycięstwa . Po dwóch turniejach Dana Gameb prowadzi w tabeli przed Połańcem i Stopnicą pieczętując tym samym awans do finałów wojewódzkich, które w połowie marca rozegrane zostaną w Chęcinach .
W grupie pozostał jeszcze jeden turniej, który odbędzie się pod koniec lutego w sali Zespołu Szkół w Skarżysku Kościelnym a rywalkami naszej drużyny będą ponownie drużyny ULKS Stopnica I LZS Połaniec.
Dziewczęta dziękują firmom Dana, Gameb, Freedom za udzielenie wsparcia finansowego, dzięki któremu mogą uczestniczyć w rozgrywkach.
Do rywalizacji w tym sezonie przystąpiło 7 zespołów podzielonych na dwie grupy rozgrywkowe . Siatkarki ze Skarżyska trafiły do grupy z ULKS STOPNICA oraz LZS Połaniec . W drugiej grupie znalazły się zespoły Fałkowa ,Kluczewska, Woli Morawieckiej oraz Przedbórza . W rozegranych dwóch turniejach w dniu 12.01.2014r w Stopnicy Dana Gameb wygrała wszystkie cztery mecze jakie miała do rozegrania.
Zespół zagrał w składzie Drabik Martyna Staniszewska Paulina , Grzymała Roksana , Michalska Joanna , Kalwat Sylwia , Grzyb Klaudia Sołtysik Beata ,Siadaczko Patrycja Żak Sandra i Magda Marcinkowska która już w pierwszym meczu nabawiła się kontuzji nadgarstka co nieco pokrzyżowało ustawienie zespołu na dalsze mecze . Dziewczyny rozegrały mecze praktycznie na dwie szóstki. Z konieczności ( kontuzja Magdy Marcinkowskiej i nieobecność drugiej rozgrywającej Leny Nowak ) grę zespołu poprowadziła Staniszewska Paulina.
We wszystkich meczach widać było zaangażowanie wszystkich naszych zawodniczek czego efektem były zwycięstwa . Po dwóch turniejach Dana Gameb prowadzi w tabeli przed Połańcem i Stopnicą pieczętując tym samym awans do finałów wojewódzkich, które w połowie marca rozegrane zostaną w Chęcinach .
W grupie pozostał jeszcze jeden turniej, który odbędzie się pod koniec lutego w sali Zespołu Szkół w Skarżysku Kościelnym a rywalkami naszej drużyny będą ponownie drużyny ULKS Stopnica I LZS Połaniec.
Dziewczęta dziękują firmom Dana, Gameb, Freedom za udzielenie wsparcia finansowego, dzięki któremu mogą uczestniczyć w rozgrywkach.
JM, Foto: archiwum Dana Gameb

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.