Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym

. W środę 19 listopada w  auli  Zespołu Szkół Transportowo Mechatronicznych odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym. Tytuł mistrzowski zdobyła reprezentacja II LO. im.A.Mickiewicza.

Organizatorem cyklu turniejów Współzawodnictwa Sportowego Szkól Ponadgimnazjalnych jest Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki  Starostwa Powiatowego.

Gospodarzem Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym był Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych, turniej zorganizowany został przez Sławomira Jaworskiego - nauczyciela wychowania fizycznego ZSTM, sędzią głównym zawodów był Wacław Ziomek.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, dwie najlepsze drużyny w grupie awansowały do dalszych gier. W półfinałach znalazły się  Zespół Szkół Samochodowo Usługowych, II LO im.A.Mickiewicza, Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych i Zespół Szkół Technicznych.

W pierwszym meczu półfinałowym II LO pokonało ZSSU 4:0, drugim finalistą została reprezentacja ZSTM, która w półfinale pokonała ZST 4:2.

Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna II LO, która w finale pokonała Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych 4:0, w meczu o trzecie miejsce ZST pokonał ZSSU 4:1

 

PÓŁFINAŁY

II LO im.A.Mickiewicza - Zespół Szkół Samochodowo Usługowych 4:0

Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych - Zespół Szkół Technicznych 4:2

MECZ O 3 MIEJSCE

Zespół Szkół Technicznych - Zespół Szkół Samochodowo Usługowych 4:1

FINAŁ

II LO im.A.Mickiewicza - Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych 4:0

 

II LO wystąpiło w składzie: Piotr Łyjak, Patryk Kozioł, Kamil Świercz, Mateusz Zawistowski, Andrzej Tkaczyk.

 

Klasyfikacja drużynowa chłopców

1. II LO im.A.Mickiewicza

2. Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych

3. Zespół Szkół Technicznych

4.Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych

5. I LO im.J.Słowackiego

6. Zespół Szkół Ekonomicznych

7. III LO im.S.Staszica
















































































ZB, Foto: Zbyszek Biber

pierwsin
{fcomments}
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie