Rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zakończone
. W środę 11 listopada, rozegrano ostatnią kolejkę spotkań ligi Oldboyów Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po rozegraniu wszystkich meczów odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek, podczas którego najlepsze drużyny w poszczególnych ligach otrzymały pamiątkowe puchary.
Zanim odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek ALPN rozegrano ostatnią kolejkę spotkań w lidze Oldboyów. Pierwsze spotkanie pomiędzy Belframi i Posadajem nie doszło do skutków, Belfry oddały mecz walkowerem. W drugim spotkaniu BMBS Ganer przegrał z Flo - Cars 4:2 Mecz ZEORK-u z Plantago zakończył się wygraną tych pierwszych 5:2. W zaległym spotkaniu II ligi Skar - System zremisował z Lewiatanem SBW 5:5.
Zanim odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek ALPN rozegrano ostatnią kolejkę spotkań w lidze Oldboyów. Pierwsze spotkanie pomiędzy Belframi i Posadajem nie doszło do skutków, Belfry oddały mecz walkowerem. W drugim spotkaniu BMBS Ganer przegrał z Flo - Cars 4:2 Mecz ZEORK-u z Plantago zakończył się wygraną tych pierwszych 5:2. W zaległym spotkaniu II ligi Skar - System zremisował z Lewiatanem SBW 5:5.
Mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej została drużyna Przydworcowe, wicemistrzem Dziki, trzecie miejsce zajęła drużyna ZEORK. Do drugiej ligi spadły ekipy Flo - Cars i Better Half.
Najskuteczniejszym strzelcem I ligi okazał się zawodnik Dzików - Andrzej Gadecki, który strzelił 20 bramek.
Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna Alsen.
Mistrzem II ligi została drużyna Grom z Suchedniowa, na drugim miejscu rozgrywki zakończyła drużyna Freedom Kamienna, obie drużyny zagrają w przyszłym sezonie w I lidze. Trzecie miejsce w II lidze zajęła drużyna Wielka Wieś.
Najskuteczniejszym strzelcem II ligi został Maciej Gąska (Freedom Kamienna), który strzelił 29 bramek.
Nagroda Fair - Play trafiła do drużyny Skar - System
W lidze Oldboyów najlepsza okazała się drużyna BMBS Ganer P.Pajdziński, wicemistrzem została drużyna Belfry, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Plantago.
Królem strzelców ligi U-35 został Marcin Błąd (BMBS Ganer), który 29 razy pokonywał bramkarzy rywali.
Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna ZEORK
W weekend 14-15 listopada odbędzie się XIV Turniej Niepodległości, podczas zakończenia ligi rozlosowano grupy turniejowe:
Grupa A: Przydworcowe, Unia KK Chwilówki, Skar - System, Freedom Kamienna
Grupa B: Dziki, Wanmięs Witex, Wielka Wieś, Pizzeria Biesiadowo
Grupa C: ZEORK, Cezar, BMBS Finezja, Szybcy i Wściekli
Najskuteczniejszym strzelcem I ligi okazał się zawodnik Dzików - Andrzej Gadecki, który strzelił 20 bramek.
Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna Alsen.
Tabela końcowa I ligi
|
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt. |
Bramki
|
|
1.
|
Przydworcowe |
18 |
43 | 60-28 |
|
2.
|
Dziki | 18 | 43 | 66-29 |
|
3.
|
ZEORK | 18 | 42 |
64-34 |
|
4.
|
Cezar | 18 | 30 | 42-36 |
|
5.
|
Skarżysko24.pl | 18 | 29 | 53-43 |
|
6.
|
Alsen | 18 | 21 | 37-47 |
|
7
|
Wanmięs Witex | 18 | 21 | 43-59 |
|
8
|
Unia KK Chwilowki | 18 | 17 | 34-57 |
|
9
|
Better Half | 18 | 12 | 23-56 |
|
10
|
Flo Cars |
18 | 6 | 24-57 |
Mistrzem II ligi została drużyna Grom z Suchedniowa, na drugim miejscu rozgrywki zakończyła drużyna Freedom Kamienna, obie drużyny zagrają w przyszłym sezonie w I lidze. Trzecie miejsce w II lidze zajęła drużyna Wielka Wieś.
Najskuteczniejszym strzelcem II ligi został Maciej Gąska (Freedom Kamienna), który strzelił 29 bramek.
Nagroda Fair - Play trafiła do drużyny Skar - System
Tabela końcowa II ligi
|
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt. |
Bramki
|
|
1.
|
Grom |
22 | 54 | 80-29 |
|
2.
|
Freedom Kamienna | 22 | 50 | 86-42 |
|
3.
|
Wielka Wieś | 22 | 42 | 76-44 |
|
4.
|
Szybcy i Wściekli | 22 | 40 | 78-61 |
|
5.
|
Kamex | 22 | 38 | 86-51 |
|
6.
|
Lewiatan SBW | 22 | 35 | 91-54 |
|
7.
|
Pizzeria Biesiadowo | 22 | 34 | 71-63 |
|
8.
|
Skar - System | 22 | 34 | 67-67 |
|
9.
|
BMBS Finezja | 22 | 19 | 45-82 |
|
10.
|
Dom pod klucz | 22 | 9 | 45-146 |
|
11.
|
FC Dosko * | 22 | 12 | 36-114 |
|
12.
|
No Name * | 22 | 18 | 42-59 |
* drużyny wycofały się w rozgrywek
W lidze Oldboyów najlepsza okazała się drużyna BMBS Ganer P.Pajdziński, wicemistrzem została drużyna Belfry, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Plantago.
Królem strzelców ligi U-35 został Marcin Błąd (BMBS Ganer), który 29 razy pokonywał bramkarzy rywali.
Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna ZEORK
Tabela końcowa U-35
|
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
1.
|
BMBS Ganer |
20 |
48 | 81-30 |
|
2.
|
Belfry | 20 | 42 | 84-44 |
|
3.
|
Plantago | 20 |
24 | 52-66 |
|
4.
|
Flo - Cars | 12 | 23 | 44-25 |
|
5.
|
ZEORK | 20 | 20 | 55-79 |
|
6.
|
JP Control | 20 | 20 | 34-73 |
|
7.
|
Posadaj | 12 | 4 | 18-51 |
W weekend 14-15 listopada odbędzie się XIV Turniej Niepodległości, podczas zakończenia ligi rozlosowano grupy turniejowe:
Grupa A: Przydworcowe, Unia KK Chwilówki, Skar - System, Freedom Kamienna
Grupa B: Dziki, Wanmięs Witex, Wielka Wieś, Pizzeria Biesiadowo
Grupa C: ZEORK, Cezar, BMBS Finezja, Szybcy i Wściekli

























































































ZB, Foto: Zbyszek Biber

{fcomments}











Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.