Nie cyckamy się z rakiem - II Suchedniowski Bieg Kobiet
Organizatorem II Suchedniowskiego Biegu Kobiet była Grupa Biegający Suchedniów oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA i Urząd Miasta i Gminy Suchedniów. Bieg miał na celu zwrócenie uwagi na problem chorób nowotworowych wśród kobiet ze szczególnym uwzględnieniem raka piersi, upowszechnienia biegania jako najprostszej formy ruchu, promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkanek Suchedniowa, województwa Świętokrzyskiego oraz całego kraju, promocję miasta Suchedniów jako przyjaznego dla biegaczy.
Uczestniczki biegu miały do pokonania trasę 5 kilometrów, która przebiegła ulicami: Sportowa, Bodzentyńska, Bugaj, Dworcowa, Dawidowicza, Bodzentyńska, Sportowa. Dla uczestniczek biegu – organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, m.in. porady lekarskie, pamiątkowe medale, nagrody niespodzianki i słodki poczęstunek na mecie.
Każda z Pań, która wzięła udział w biegu otrzymała pamiątkowy medal. Z pośród wszystkich uczestniczek rozlosowano nagrody niespodzianki. Zwyciężczynią II Suchedniowskiego Biegu Kobiet została Wioletta Jaśkowska, druga była Aneta Wożniak, trzecia Anna Latkowska.











Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.