Spotkanie wigilijne Skarżyskiego Klubu Sportów Walki
Wigilijne spotkanie karateka ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki to już tradycja, która rokrocznie odbywa się w innym miejscu. W tym roku postanowiono spotkać się w sekcji SKSW w Niekłaniu Wielkim, w którym to klub prowadzi zajęcia już drugi rok. W zebraniu brało udział pond 200 osób i przebiegało w miłej świątecznej atmosferze, wszyscy, którzy przybyli na spotkanie złożyli sobie świąteczne życzenia.
Dzieci trenujące karate, przygotowane przez sensei Zbigniewa Zaborskiego śpiewały kolędy i wręczyły sensei podziękowania za osiągnięte w 2016 roku sukcesy. Pięknie wykonane kolędy wprowadziły w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Po krótkim odśpiewaniu kilku kolęd, wszystkie dzieci, rodzice, zaproszeni goście łamali się opłatkiem i składali życzenia, a następnie zasiadły do wspólnej uroczystej wieczerzy.
Spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych przy wigilijnym stole w ciepłej i rodzinnej atmosferze – życzył Prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sensei Zbigniew Zaborski.
Do życzeń przyłączyli się także Pani Burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, Dyrektor Zespołu Szkół w Niekłaniu Wielkim Pani Teresa Pokusa oraz Radny Rady Miasta Stąporków Wice Przewodniczący Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego pan Maciej Pokusa.
Ponadto sensei Zbigniew Zaborski podsumował działania i dorobek klubu w 2016 roku i przedstawił plany na kolejny rok. Podziękował przedstawicielom skarżyskich i koneckich mediów za obiektywne relacjonowanie działań i osiągnięć Klubu. Spotkanie przebiegało w świątecznej, serdecznej atmosferze.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.