Gimnazjalistki grały o mistrzostwo Skarżyska w siatkówce
Cztery drużyny wzięły udział w mistrzostwach Skarżyska - Kamiennej w siatkówce dziewcząt szkół gimnazjalnych. Każda ze szkół mogła wystawić trzy drużyny, z tej opcji skorzystali gospodarze Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 wystawiło tylko jedną drużynę. Drużyny zagrały systemem "każdy z każdym". W wyniku rozegranych spotkań mistrzem została trzecia drużyna Gimnazjum nr 1, która wygrała wszystkie spotkania. Na drugim miejscu uplasowała się druga drużyna Gimnazjum nr 1, trzecie miejsce zajęło Gimnazjum nr 2.
Organizatorem mistrzostw był Urząd Miasta - Referat Edukacji, turniej koordynował Dariusz Frydryk. Sędzią głównym zawodów był Leszek Fiutowski.
Zwycięska drużyna Gimnazjum nr 1 (III) zagrała w składzie: Patrycja Sztando, Natalia Ratajska, Klaudia Zielińska, Patrycja Osóbka, Maria Możdżeń, Dominika Żółkowska, Kamila Bąk, Julia Gajewska, Laura Lulkowska, Kamila Jedlińska, Wiktoria Reguła.
Wyniki
| NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
| 1. | Gimnazjum nr 2 | 0:2 | Gimnazjum nr 1(II) |
| 2. | Gimnazjum nr 1(I) | 0:2 | Gimnazjum nr 1(III) |
| 3. | Gimnazjum nr 2 | 0:2 |
Gimnazjum nr 1(III) |
| 4. | Gimnazjum nr 1(II) | 2:0 |
Gimnazjum nr 1(I) |
| 5. | Gimnazjum nr 2 | 2:0 |
Gimnazjum nr 1(I) |
| 6. | Gimnazjum nr 1(II) | 1:2 |
Gimnazjum nr 1(III) |








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.