II miejsce PAS-u (rocznik 2005) w wojewódzkim finale turniejów Żaków
. Zawodnicy Piłkarskiej Akademii Skarżyska II (rocznik 2005) zakończyli rozgrywki w cyklu turniejów organizowanych pod patronatem Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej zajmując drugie miejsce w województwie.
W finale, który odbył się w Starachowicach wystąpiły cztery zespoły: PAS II, Akademia Star, Orlęta Kielce i Korona Kielce. Nasza drużyna pomimo przewagi uległa w pierwszym meczu Akademii STAR 0 : 1,następnie wygrała z Orlętami Kielce 5 ; 1 (bramki zdobyli: Igor Młodawski 2, Brajan Sykulski 2 oraz Kuba Nowak) oraz zwyciężyła w spotkaniu z Koroną Kielce 4 : 0. (Bramki: Igor Młodawski 3 oraz Brajan Sykulski). Warto dodać, że Wiktor Pluta, który podczas turnieju zastępował chorego bramkarza obronił w tym meczu rzut karny , a w całym turnieju skapitulował jedynie dwukrotnie.
PAS II wystąpił w składzie: Wiktor Pluta, Fabian Fuk, Kuba Nowak, Piotr Siemieniec, Michał Kołaczewski, Bartosz Piętak, Brajan Sykulski, Igor Młodawski i Tomasz Dekarczyk.
Nie było z nami z różnych przyczyn naszego bramkarza Olafa Buczka, Kuby Pająka i Maćka Kaczmarczyka ale każdy z nich dołożył też małą cegiełkę do naszego sukcesu! Chłopcy jestem dumny z waszej postawy! Patrzeć na Was tak grających w piłkę to radość nie tylko dla mnie ale i dla Waszych rodziców.
Dziękuję Wam!!!
Andrzej Plucner
W finale, który odbył się w Starachowicach wystąpiły cztery zespoły: PAS II, Akademia Star, Orlęta Kielce i Korona Kielce. Nasza drużyna pomimo przewagi uległa w pierwszym meczu Akademii STAR 0 : 1,następnie wygrała z Orlętami Kielce 5 ; 1 (bramki zdobyli: Igor Młodawski 2, Brajan Sykulski 2 oraz Kuba Nowak) oraz zwyciężyła w spotkaniu z Koroną Kielce 4 : 0. (Bramki: Igor Młodawski 3 oraz Brajan Sykulski). Warto dodać, że Wiktor Pluta, który podczas turnieju zastępował chorego bramkarza obronił w tym meczu rzut karny , a w całym turnieju skapitulował jedynie dwukrotnie.
PAS II wystąpił w składzie: Wiktor Pluta, Fabian Fuk, Kuba Nowak, Piotr Siemieniec, Michał Kołaczewski, Bartosz Piętak, Brajan Sykulski, Igor Młodawski i Tomasz Dekarczyk.
Nie było z nami z różnych przyczyn naszego bramkarza Olafa Buczka, Kuby Pająka i Maćka Kaczmarczyka ale każdy z nich dołożył też małą cegiełkę do naszego sukcesu! Chłopcy jestem dumny z waszej postawy! Patrzeć na Was tak grających w piłkę to radość nie tylko dla mnie ale i dla Waszych rodziców.
Dziękuję Wam!!!
Andrzej Plucner























PAS, Foto: AM

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.