Wakacyjny Nocny Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn
Organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej oraz Skarżyska Akademia Siatkówkli SF Wioletta. Chęć udziału w turnieju zgłosiło 18 par, jednak do zawodów przystąpiło 12 par, pozostali nie dojechali. Orgnizajcą turnieju zajęli się Tomasz Borowski i Artur Mazurkiewicz.
Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 16.00, zwycięzców poznaliśmy dopiero po północy.
W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się zawodnicy z Kielc Kołodziejczyk/ Kiniorski i Feldman/Wojtachnio, lepsza okazała się pierwsza para zwyciężając 2:0.
Zwycięzcą Wakacyjnego Nocnego Turnieju Piłki Siatkowej została para Michał Koryciński i SylwesterJanek z Radomia, która w finale pokonała parę Robert Kuźdub/Krystian Lisowski ze Skarżyska - Kamiennej 2:0.
Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 16.00, zwycięzców poznaliśmy dopiero po północy.
W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się zawodnicy z Kielc Kołodziejczyk/ Kiniorski i Feldman/Wojtachnio, lepsza okazała się pierwsza para zwyciężając 2:0.
Zwycięzcą Wakacyjnego Nocnego Turnieju Piłki Siatkowej została para Michał Koryciński i SylwesterJanek z Radomia, która w finale pokonała parę Robert Kuźdub/Krystian Lisowski ze Skarżyska - Kamiennej 2:0.
Trzy najlepsze pary otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe medale i nagrody ufundowane przez firmę Wtórpol.

























































































































































Łukasz Kiniorski i Piotr Kołodziejczyk (Kielce) - III miejsce

Krystian Lisowski i Robert Kuźdub (Skarżysko) - II miejsce

Michał Koryciński/ Sylwester Janek (Radom) - I miejsce
ZB, Foto: Zbyszek Biber
{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.