17 grudnia odbędzie się Walne Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze Granatu Skarżysko
Jak udało nam się ustalić podczas zebrania zostanie przyjęta dymisja obecnego zarządu oraz prezesa klubu, którym przez ostatnie lata był Marek Wojteczek. Jednocześnie wybrany zostanie nowy prezes klubu.
11 listopada-po zakończeniu ostatniego ligowego spotkania rundy jesiennej Granatu Skarżysko z Wierną Małogoszcz - odbyła się konferencja prasowa podczas której zapowiedziano wycofanie się głównego sponsora klubu - firmy Wtórpol. Podczas konferencji rezygnację z funkcji prezesa zapowiedział również Marek Wojteczek. Do dymisji poddał się również cały zarząd klubu.
17 grudnia zostanie przyjęta rezygnacja prezesa oraz dymisja zarządu. Później odbędą się wybory nowych władz.
MB

{fcomments}
11 listopada-po zakończeniu ostatniego ligowego spotkania rundy jesiennej Granatu Skarżysko z Wierną Małogoszcz - odbyła się konferencja prasowa podczas której zapowiedziano wycofanie się głównego sponsora klubu - firmy Wtórpol. Podczas konferencji rezygnację z funkcji prezesa zapowiedział również Marek Wojteczek. Do dymisji poddał się również cały zarząd klubu.
17 grudnia zostanie przyjęta rezygnacja prezesa oraz dymisja zarządu. Później odbędą się wybory nowych władz.
MB

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.